29.3.2024 - Velikonoce - Skalka - E1 | ||
Kategorie: T4 3.89 km, 235 m, 15 kontrol | ||
1. | Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Tepli | 38:45 |
2. | Trilca Mara 71D8750 USV TU Dresden | 47:55 + 9:10 |
3. | Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha | 49:11 + 10:26 |
4. | Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno | 52:24 + 13:39 |
5. | Jahoda Jiří 0790002 NNN - (j)Elita | 54:50 + 16:05 |
6. | Hanáková Aneta KRL0951 A Kometa Kralovice | 56:09 + 17:24 |
7. | Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko | 57:05 + 18:20 |
7. | Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice | 57:05 + 18:20 |
9. | Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha | 57:20 + 18:35 |
10. | Jirků František SJI0600 B OK Jihlava | 58:07 + 19:22 |
11. | Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice | 58:24 + 19:39 |
12. | Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec | 58:26 + 19:41 |
13. | Rudh Sara 0500007 Avesta OK | 59:03 + 20:18 |
14. | Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov | 59:52 + 21:07 |
14. | Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary | 59:52 + 21:07 |
16. | Olsson Robin 0500004 Avesta OK | 60:43 + 21:58 |
17. | Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team | 60:52 + 22:07 |
18. | Bořkovec Jan Neregistr | 60:53 + 22:08 |
19. | Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava | 61:11 + 22:26 |
20. | Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice | 63:40 + 24:55 |
21. | Malečková Iva VSP7559 C USK Praha | 63:46 + 25:01 |
22. | Trültzsch Jacob Neregistr | 64:00 + 25:15 |
23. | Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin | 64:30 + 25:45 |
24. | Svensson Per Neregistr | 64:32 + 25:47 |
25. | Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orientee | 65:28 + 26:43 |
26. | Ďoubalík Petr CHT6002 C OOB SK Chrast | 66:25 + 27:40 |
27. | Norberg Liv 0500012 Avesta OK | 66:38 + 27:53 |
28. | Sommer Jaroslav 0790001 NNN - (j)Elita | 67:55 + 29:10 |
29. | Hanáková Lenka KRL9951 C Kometa Kralovice | 67:58 + 29:13 |
30. | Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 69:18 + 30:33 |
31. | Komárek Jakub SHK1209 C OK Slavia Hradec Králov | 69:31 + 30:46 |
32. | Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 69:36 + 30:51 |
33. | Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava | 70:03 + 31:18 |
34. | Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice | 70:19 + 31:34 |
35. | Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast | 71:07 + 32:22 |
36. | Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast | 74:02 + 35:17 |
37. | Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice | 74:58 + 36:13 |
38. | Leijon Aino 0500006 Avesta OK | 76:04 + 37:19 |
39. | Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 76:05 + 37:20 |
40. | Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 77:14 + 38:29 |
41. | Kašparová Lenka 0080001 NNN - Kašparovi | 77:18 + 38:33 |
42. | Licková Štěpánka LTU0452 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 78:57 + 40:12 |
43. | Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 79:43 + 40:58 |
44. | Brabec Jiří MAS7202 OOB Aš | 80:24 + 41:39 |
45. | Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha | 81:49 + 43:04 |
46. | Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 82:02 + 43:17 |
47. | Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 82:11 + 43:26 |
48. | Biolik Emil 1110001 UNTS | 83:40 + 44:55 |
49. | Uhlíř Patrik SSP7000 SK Stopa Praha | 84:20 + 45:35 |
50. | Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 84:38 + 45:53 |
51. | Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 87:01 + 48:16 |
52. | Vobořilová Markéta 0690001 NNN - Vobořilová, Vaněk | 88:01 + 49:16 |
53. | Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 88:10 + 49:25 |
54. | Schmutterer Tina 71D8650 USV TU Dresden | 88:21 + 49:36 |
55. | Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 88:31 + 49:46 |
56. | Sadílková Natálie LTU0951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 91:05 + 52:20 |
57. | Bolehovská Iva LTU7552 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 97:58 + 59:13 |
58. | Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA | 98:25 + 59:40 |
59. | Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov | 100:24 + 61:39 |
60. | Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín | 101:09 + 62:24 |
61. | Kolařík Ladislav SOB7800 C SOBSA | 101:41 + 62:56 |
62. | Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Rosice | 104:26 + 65:41 |
63. | Jirků František SJI7900 C OK Jihlava | 105:53 + 67:08 |
64. | Tučný Jan 0100001 NNN - OB Tučňáci | 110:05 + 71:20 |
65. | Andrlova Vendula KNC8050 C Sokol Kostelec n | 110:23 + 71:38 |
66. | Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 111:33 + 72:48 |
67. | Sadílková Michaela LTU7650 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 112:55 + 74:10 |
68. | Malá Martina 0100002 NNN - OB Tučňáci | 114:20 + 75:35 |
69. | Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín | 114:48 + 76:03 |
70. | Millionová Hedvika MAS7351 C OOB Aš | 116:15 + 77:30 |
71. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 120:05 + 81:20 |
72. | Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA | 128:47 + 90:02 |
73. | Dotlačilová Vlaďka Neregistr | 128:49 + 90:04 |
74. | Jehlička Oldřich CHT6601 C OOB SK Chrast | 189:31 + 150:46 |
Löhning Jakob 71D0600 USV TU Dresden DISK | ||
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice DISK | ||
Zámečníková Jitka 0930001 NNN - Zámečníci DNS | ||
Kutková Tereza JEN0752 B OB Jenišovice DNS | ||
Hofmeister Marie 1020007 MTK Bad Harzburg DNS | ||
Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast DNS | ||
Chabiera Filomena LCE0752 OOB TJ Slovan Luhačovic DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |